SZYBKI HOSTING

PROSTA OFERTA. STAŁA CENA.

HOSTING DLA WWW

149.00 PLN/ netto rok

Dbamy o klientów, dlatego hosting nie ma limitów dysku, skrzynek e-mail czy dodawanych domen. Nowoczesny i szybki, posiada zainstalowane rozwiązania Google, które optymalizują dodatkowo stronę, dzięki czemu Twoja pozycja w wyszukiwarce jest wyższa!

Zamawiam

HOSTING DLA SKLEPÓW

199.00 PLN/ netto rok

Sklepy internetowe generują większy ruch i potrzebują więcej zasobów. Własnie dlatego plan dla sklepów jest droższy, jednak w zamian, zasoby serwera oraz specjalna konfiguracja, z priorytetem pracują nad stabilnym i szybkim działaniem Twojego biznesu w sieci.

Zamawiam

twoja domena

Planujesz założyć stronę? Masz już nazwę firmy? Zarezerwuj domenę i wyprzedź konkurencję!

Domeny krajowe i funkcjonalne

Prowadzisz biznes w Polsce i chcesz dotrzeć głównie do klientów z kraju? Domeny *.pl, *.com.pl, regionalne oraz funkcjonalne np. *.edu w dobrych cenach nawet od 0 zł za 12 miesięcy!

Domeny Zagraniczne

Wychodzisz z biznesem po za granicę? U nas możesz zarezerwować i wykupić domeny europejskie, amerykańskie czy azjatyckie w najlepszych cenach już od 69 zł netto/rok. Napisz do nas a sprawdzimy dostępność wybranej domeny.

Prosta = najlepsza oferta

Dlaczego wybrać nasz Hosting?

Teraz i za rok, a nawet za 4 lata… zapłacisz tyle samo! Bez sztucznych promocji, za to z jednakową wysoką jakością. Taki właśnie jest nasz hosting. 

icn-4.png
Przyspiesz WWW

Jednym kliknięciem możesz przyspieszyć swoją stroną. Nasz serwer zamieni Twoje obrazy na format .WEBP automatycznie, czy obsłuży proces Cachowania bez Twojej ingerencji.

icn-1.png
Darmowy SSL

Strona niebezpieczona / niezabezpieczona? Nie u nas takie komunikaty. Na naszym hostingu możesz włączać Certyfikaty SSL bez limitu za darmo, a Twoja strona będzie otwierać się protokołem https://

icn-2.png
Poczta E-mail

Chcesz założyć 2 skrzynki e-mail, a może 99? To nie problem. Obsługuj swoją firmową pocztę wg potrzeb, a nie limitów hostingu. Dobrze wiemy jak działa firma w internecie i dajemy Tobie idealne narzędzia.

icn-3-1.png
BACKUP

Awaria, wirus, pomyłka w kodzie… mogą zdarzyć się każdemu. U nas kopię bezpieczeństwa przywrócić w 5 minut, a do wyboru masz backupy z ostatnich 7 dni.

icn-5.png
PHP do wyboru

Wspieramy i obsługujemy wersje PHP już od 5.6 bez żadnych dodatkowych opłat. U nas Twoja strona będzie działac niezależenie od tego kiedy została stworzona.

icn-6.png
Antywirus i antyspam

Chronimy nie tylko Twoją stronę antywirusem, ale także pocztę e-mail przed niebezpiecznymi wiadomościami oraz niechcianym SPAMEM.

FAQ

Zapewne masz dodatkowe pytania?

A dla nas pytania to nie problem, dlatego odpowiadamy
na najpopularniejsze zagadnienia już teraz.

Za swój hosting zapłacisz dokłądnie tyle samo ile w tym roku. Tańszy hosting w 1 roku, a potem podniesienie ceny o 200-300% to praktyka innych firm hostingowych. My budujemy swoją bazę klientów na prostych i dobrych warunkach. 

Nasza oferta skierowana i stworzona jest dla osób i firm, które są naszynmi partnerami. Zlikwidowaliśmy limity. Potrzebujesz 10GB dysku? 50, a może 100GB? I tyle miejsca na tym dysku mamy dla Ciebie przygotowane. Dbamy o nasz wspólny rozwój, dlatego takie zasoby jak transfer, skrzynki e-mail, pojemność dyskowa jest nieograniczona. 

Twój hosting jest aktywny niezwłocznie po jego zamówieniu. W przypadku braku zapłaty za wybrany plan - zostanie on zablokowany automatycznie w ciągu 7 dni. Te 7 dni możesz przeznaczyć m.in. na przetestowanie jakości naszej usługi. 

Oczywiście. W takiej sytuacji prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: biuro@creativeid.pl

Najprostszą formą zamwienia hostingu jest kliknięcie "Zamwiam" pod wybranym planem. Hosting możesz równiez zamówić podczas realizacji innych usług z naszej firmy, np. podczas omawiania szczegółów strony WWW lub e-sklepu.