FUNKCJONALNY SKLEPINTERNETOWY

Sklep, który ułatwi Twoją pracę? Rozumiemy potrzeby rynku. Maksymalna automatyzacja sklepu i usprawnienia, dzięki którym Ty możesz zająć się rozwojem swojej firmy.

  • Sklep na własność - bez abonamentów

  • Dowolna ilość języków i walut

  • Nowoczesny, responsywny wygląd

  • Brak limitu produktów

  • Integracja z kurierami

  • Integracja płatności Online

  • Integracje z hurtowniami

  • Indywidualne moduły i wtyczki

  • Szybki Hosting 12 msc GRATIS

SPRZEDAWAJ SWOJE PRODUKTY W SIECI!

PROFESJONALNY SKLEP INTERNETOWY

ZWIĘKSZAJ SWOJE DOCHODY DZIEKI SPRZEDAŻY W SIECI JAKO NAJWIĘKSZYM RYNKU NA ŚWIECIE.

NAJLEPSZA DLA TWOJEJ FIRMY

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu staniesz się właścicielem w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego.

icon-12-1.png
Zachwycająca grafika

Nowoczesne wzornictwo i przeciągająca oko grafika sklepu to niewątpliwie najwięszy atut Twojego sklepu.

icon-13.png
Moduły które musisz mieć

Dzięki wielu modułom które wspomagają sprzedaż a także czynią Twój sklep atrakcyjniejszym, zyskasz o wiele więcej zamówień. Możliwość płatności online, intergracje z portalami aucyjnymi to tylko mała część możliwości.

icon-14.png
Sklep na własność

Wielką zaletą naszych sklepów jest zamówienie ich na wyłączność bez abonamentów. Twoje jedyne miesięczne koszta po jego zrealizowaniu to hosting, domena i Twoja reklama.

KROKI ZAMÓWIENIA strony internetowej

JAK WYGLĄDA ZAMÓWIENIE?

Posiadanie strony internetowej jeszcze nigdy nie było tak oczywiste. Zobacz poniżej ile kroków dzieli Cię do posiadanie własnej pięknej i funkcjonalnej witryny!

icn-4.png
WYCENA

Skontaktuj się z nami przez formularz lub wypełnij brief on-line a w kilka chwil prześlemy Ci wycenę dla Twojego sklepu internetowego

icn-1.png
ZAMÓWIENIE

Po akceptacji oferty przygotujemy dla Ciebie umowę oraz fakturę proformę do wpłaty zaliczki 50%. Po zakończeniu tego etapu przystąpimy do pracy.

icn-2.png
BRIEF I MATERIAŁY

Na podstawie wypełnionego briefu oraz przekazaniu nam materiałów dla sklepu, dostępów do modułów płatności itp. przystępujemy do prac projektowych.

icn-3-1.png
REALIZACJA

Działamy do razu on-line dzięki czemu będziesz miał obraz jak finalnie będzie wyglądał Twój sklep internetowy. Oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze.

icn-5.png
POPRAWKI

Gdy otrzymasz od nas link do swojego sklepu masz aż 3 dni na wprowadzenie do niej swoich poprawek. Ograniczamy Cie tylko czasowo!

icn-6.png
FINALIZACJA

Po zaakceptowaniu sklepu następuje ostateczne rozliczenie. Po nim uruchamiamy sklep na Twoim serwerze, podpinamy domenę i przesyłamy instrukcję obsługi. Możesz zacząć sprzedaż!

CHCESZ MIEĆ WŁASNY SKLEP?

WYPEŁNIJ BRIEF ONLINE
BY OTRZYMAĆ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

WYPEŁNIJ BRIEF W 3 MIN SZYBKI KONTAKT

KONKURENCJA NAM ZAZDROŚCI!

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ U NAS?

FAQ

Sklep internetowy w pytaniach

Cena sklepu www uzależniona jest przede wszystkim od jego oczekiwanej wielkości, ilości zakładek CMS, oraz dodatkowych modułów odpowiadających choćby za wersje językowe, płatności, wysyłkę, integracje z hurtowniami i formularze na stronie.  Na cenę wpływa także czas realizacji w którym potrzebujesz ruszyć z nowym sklepem. Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby, budżet a prześlemy najlepszą wycenę.

Czas realizacji jest uzależniony od jej złożoności. Dla sklepu podstawowego to ok 21 dni roboczych od podpisania umowy i wpłaty zaliczki. Bardziej złożone projekty ustalamy indywidualnie z klientem.

Twoimi jedynymi kosztami jeśli chodzi o utrzymanie sklepu jest opłata hostingowa oraz za domenę raz w roku w zależności od cennika dostawcy. U nas to 199 zł netto / rok za hosting i 89 zł netto / rok za domenę. Wykonanie samej strony to koszt jednorazowy.

Aby znacznie skrócić czas oczekiwania na gotowy produkt, zrezygnowaliśmy z tworzenia sklepu od projektu graficznego który zwykle pochłania kilka dni pracy. Sklep internetowy tworzymy bezpośrednio online dzięki czemu klient od razu wie jak będzie ona wyglądała. Po przedstawieniu przez nas linku online, klient ma 3 dni na wprowadzenie swoich poprawek, niezależnie od ich ilości. Zwykle jednak są to delikatne zmiany kosmetyczne. Istnieje jednak możliwość zamówienia projektu graficznego dedykowanego, wtedy wyceniamy taki projekt indywidualnie.

Sklepy tworzymy na oprogramowaniu PrestaShop zawsze w najnowszej dostępnej wersji. Istnieje możliwość realizacji na oprogramowaniu WooCommerce po indywidualnej wycenie takiego projektu.

Naszym klientom ofertujemy 12 miesięcy pomocy technicznej i gwarancji na nasze sklepy. Prace które obejmuje gwarancja: aktualizacje systemu, wtyczek i modułów, naprawę ewentualnych awarii spowodowanych przez działanie systemu, ochronę antywirusową. Klient otrzymuje także na zakończenie prostą, dedykowaną instrukcję obsługi sklepu, filmiki instruktarzowe i dostęp do ogólnych instrukcji producenta.

Staramy się przesłać wycenę na stron internetową zwykle w ciągu 1-5 godzin od otrzymania zapytania.