KAMPANIE ADS

OFERTA W PRZYGOTOWANIU

Jeśli chcesz podjąć współpracę i zależy Ci na czasie, skontaktuj się z nami a prześlemy Ci indywidualną ofertę.

oPTYMALIZACJA SEO

Dostosujemy kod Twojej strony, zwiększymy szybkość jej otwierania i przygotujemy wszystko by była lepiej widoczna dla przeglądarki Google.

kAMPANIE GOOGLE ADS

Założymy konto, skonfigurujemy kampanię, utworzymy boksy reklamowe i zoptymalizujemy kampanię tak by zwrot z inwestycji był jak największy.

REKLAMA W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Facebook, Instagram i inne portale to w dalszym ciągu jeden z najlepszych kanałów reklamowych dla Twojej firmy. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

FAQ

Google ADS w pytaniach

Poznaj to wspaniałe i skuteczne narzędzie do promocji Twojej firmy

Jest to system reklamowy, w którym można tworzyć kampanie reklamowe, zarządzać nimi i analizować je. Cały system obejmuje nie tylko samą wyszukiwarkę, ale także sieć partnerską Google. Wyszukiwarki Google używa aż 96% internautów. Jest to więc idealne miejsce na reklamę. Można dzięki niemu dotrzeć do niemal każdej grupy odbiorców. Na pewno kojarzysz pierwsze i osttanie wyniki wyszukiwania po wpisaniu hasła w Google? To jest właśnie miejsce na Twoją reklamę!

Google pozwala na dokładną analizę skuteczności tworzonych reklam. Można sprawdzić precyzyjnie, jakie słowa wpisywał ktoś, komu wyświetliła się reklama. Do badania skuteczności reklamy przydatne jest liczenie konwersji. Konwersja to stosunek kliknięć w reklamę do kliknięć zakończonych wykonaniem jakiejś akcji. Google Ads to na tą chwilę najskuteczniejsze narzędzie do promowania Twojej strony, sklepy czy bloga. Efekty widoczne są praktycznie od razu po stworzeniu kampanii.

Skuteczność reklamy zależy przede wszystkim od analizy konkurencji, budowy strony internetowej, dobrze skonfigurowanej kampanii i grup reklam które będą wyświetlały się na 1 stronie Google po wpisaniu odpowiedniego hasła czy frazy.