LOGO FIRMY I IDENTYFIKACJA WIZUALNA

wYJĄTKOWO DOBRE ZNAKI

Logo jest jednym z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej firmy. Odgrywa ono ogromną rolę w budowaniu wizerunku marki, wyróżnia firmę wśród konkurencji oraz pokazuje charakter przedsiębiorstwa. Warto poświęcić tej kwestii należytą uwagę. Tworzenie logo firmy, które będzie oryginalne i zapadnie w pamięć nie jest tak prostym zadaniem.

Czy wiesz…

Jakie powinno być dobre logo?

Forma graficzna identyfikująca markę powinna być prostotą, co jednak nie oznacza, że proste jest samo projektowanie.. Istotną kwestią jest jasność przekazu, który sprawi, że logo będzie zrozumiałe oraz jednoznacznie kojarzyło się z daną marką. Jego główną rolą jest zapaść w pamięć odbiorców. Podejmując się zadania, jakim jest tworzenie logo firmy nie należy jednak zamykać się w schematach.

Profesjonalny grafik powinien skupić się na wyrażeniu misji filozofii marki. Logo musi być zaprojektowanie w taki sposób, aby za 10 lat wciąż sprawdzało się na rynku. Projektowanie logo firmy najbezpieczniej jest zatem zlecić specjalistom, którzy zadbają również o to, by nasz znak prezentował się doskonale również w wersji czarno-białej.

CENNIK LOGO firmy

Wybierz najlepszą opcję dla swojej firmy

PAKIETY PRZYGOTOWANE W OPARCIU O WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

LOGO NA LICENCJI

PLN

199

/ netto

PAKIET PODSTAWOWY

PLN

399

/ netto

PAKIET FIRMA

PLN

679

/ netto

PAKIET FIRMA MAX

PLN

2599

/ netto

REALIZACJE LOGO

KILKA NASZYCH REALIZACJI KTÓRE PRZYBLIŻĄ CI NASZĄ JAKOŚĆ

DLACZEGO MY?

projektowanie logo to nasza pasja już od wielu lat!

Nasza pasja do tworzenia logo narodziła się już w czasach licealnych. Wtedy też poznawaliśmy popularne programy graficzne, zasady tworzenia i podstaw marketingu które wdrożyliśmy do dorosłego życia jako naszą pracę!

icn-10.png
SZYBKA REALIZACJA

Przez lata poznawania rynków mamy bardzo dużo pomysłów i porównań z innymi firmami dzięki czemu nasze projekty powstają szybciej niż u „młodszej” konkurencji.

icn-12.png
ZAWSZE ORYGINALNE OPROGRAMOWANIE

Przy projektowaniu logo i grafiki korzystamy z oryginalnego oprogramowania zawsze w najnowszej wersji. Wybraliśmy jeden z najpopularniejszych pakietów CorelDraw.

icn-11.png
W SAM CEL

Dzięki przeprowadzonej rozmowie i wypełnionemu szczegółowo briefowi staramy się zawsze trafić w samo sedno i dostosować projekt to Państwa potrzeb i stylu.

JESTEŚ ZDECYDOWANY NA LOGO?

WYPEŁNIJ BRIEF ONLINE
BY ZAMÓWIĆ WYMARZONE ZNAK

WYPEŁNIJ BRIEF W 3 MIN SZYBKI KONTAKT

FAQ

Logo firmy w pytaniach

Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi, skontaktuj się z nami!

Głównym pakietem logo w naszej ofercie jest PAKIET PODSTAWOWY który jest najczęściej wybierany przy chęci zamówienia jedynie samego projektu logo.

Wybierz interesujący Cię pakiet z naszej oferty, wypełnij brief online lub wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy. Po rozmowie lub otrzymaniu wypełnionego formularza przekażemy Ci umowę oraz fakturę proformę do wpłaty. Umowę podpisz i prześlij nam skan lub zdjęcie a proformę opłać. Po wszystkim przystąpimy do pracy nad Twoim logo.

Każda umowa podpisana z nami przed realizacją zlecenia jest umową o przeniesienie autorskich praw majątkowych do projektów wykonanych przez nas. Po rozliczeniu i zaakceptowaniu naszej pracy stajesz się jedynym prawnym właścicielem projektu.

Po akceptacji logo przygotowujemy set plików zawierające wersje wektorowe (cdr, ai, pdf) a także pliki rastrowe do użytku natychmiastowego na białym, ciemnym i transparentnym tle (jpg, png). Jeśli klient zażyczy sobie dodatkowych formatów to takie również przygotujemy.

Przedstawiamy propozycje logo w wykupionej ilości. Jeśli klient zrezygnuje z wyboru któregokolwiek z projektów przed rozpoczęciem dalszych prac (wprowadzeniem poprawek) to zwracamy pełną kwotę zamówienia. W takiej sytuacji klient jest zobowiązany do podpisania dokumentu w którym oświadcza, że nie użyje zaprojektowanych przez nas propozycji. 99% klientów jednak wybiera logo bez konieczności rezygnacji. Pracujemy do pełnego zadowolenia!

W zależności od wyboru pakietu czas realizacji zlecenia waha się od 2 do 5 dni roboczych (pakiety 1 do 3) i ok 14 dni roboczych dla Pakietu Firma MAX