FUNKCJONALNASTRONA WWW

Tworzymy strony internetowe wg wymagań i oczekiwań klienta. Wykonamy dla Ciebie każdą funkcjonalność, której potrzebujesz.

  • Łatwe zarządzanie treściami

  • Strona w dowolnej ilości języków

  • Nowoczesny, responsywny wygląd

  • WWW przyjazne dla SEO

  • WWW szybkie w działaniu

  • Integracje z Social Media

  • Formularze kontaktowe

  • Indywidualne moduły i wtyczki

  • Szybki Hosting 12 msc GRATIS

POKAŻ SIĘ W SIECI Z NAJLEPSZEJ STRONY!

NOWOCZESNA STRONA INTERNETOWA

Posiadanie dobrej strony www stało się wręcz obowiązkiem! Zobacz dlaczego jest to tak ważne i wybierz czego potrzebujesz.

NAJLEPSZA DLA TWOJEJ FIRMY

Nasza wiedza nie zna granic, wykonamy dla Ciebie każde zlecenie z pełną starannością i zaangażowaniem.

icon-12-1.png
Proste strony internetowe

Strony Onepage, Strony wizytówki, Landingpage, Blogi, Portfolio, Strony firmowe i dla osób przywatnych.

icon-13.png
Portale i serwisy

Rozbudowane witryny dla szkół, instytucji publicznych, dużych firm z systemami CMR, portale społecznościowe.

icon-14.png
Programowanie

Aplikacje internetowe, programy do wystawiania faktur on-line, dedykowane funkcje stron internetowych pod zamówienie.

KROKI ZAMÓWIENIA strony internetowej

JAK WYGLĄDA ZMÓWIENIE?

Posiadanie strony internetowej jeszcze nigdy nie było tak oczywiste. Zobacz poniżej ile kroków dzieli Cię do posiadanie własnej pięknej i funkcjonalnej witryny!

icn-4.png
WYCENA

Skontaktuj się z nami przez formularz lub wypełnij brief on-line a w kilka chwil prześlemy Ci wycenę dla Twojej strony internetowej. Decydujesz czy chcesz stronę robioną na szablonie dostosowaną do siebie czy projektujemy dla Ciebie indywidualną grafikę.

icn-1.png
ZAMÓWIENIE

Po akceptacji oferty przygotujemy dla Ciebie umowę oraz fakturę proformę do wpłaty zaliczki 50%. Masz możliwość zmian w zapisie umowy jeśli coś budzi Twoje wątpliwości. Po zakończeniu tego etapu przystąpimy do pracy.

icn-2.png
BRIEF I MATERIAŁY

Na podstawie wypełnionego briefu oraz przekazaniu nam materiałów na stronę (teksty, zdjęcia i inne informacje) przystępujemy do prac projektowych. Pamiętaj! Im więcej i bardziej szczegółowe informacje nam przekażesz tym nasza praca będzie trwała krócej!

icn-3-1.png
REALIZACJA

Działamy do razu on-line dzięki czemu będziesz miał obraz jak finalnie będzie wyglądała Twoja strona. Oszczędzasz dzięki temu czas i pieniądze.

icn-5.png
POPRAWKI

Gdy otrzymasz od nas link do swojej strony masz aż 3 dni na wprowadzenie do niej swoich poprawek. Ograniczamy Cie tylko czasowo!

icn-6.png
FINALIZACJA

Po zaakceptowaniu strony następuje ostateczne rozliczenie. Po nim uruchamiamy stronę na serwerze, podpinamy domenę i przesyłamy instrukcję obsługi. 

POTRZEBUJESZ WYCENY STRONY?

WYPEŁNIJ BRIEF ONLINE
BY OTRZYMAĆ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

WYPEŁNIJ BRIEF W 3 MIN SZYBKI KONTAKT

KONKURENCJA NAM ZAZDROŚCI!

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ U NAS?

FAQ

Strona internetowa w pytaniach

Cena strony internetowej uzależniona jest przede wszystkim od ilości informacji na niej zawartych, ilości zakładek oraz dodatkowych modułów odpowiadających choćby za wersje językowe, płatności, formularze na stronie. Nasza oferta zaczyna się od 1299 zł netto za stronę Onepage z profesjonalnym szablonem Envelo.

Czas realizacji strony jest uzależniony od jej złożoności. Dla stron Onepage i prostych wizytówek jest to zwykle 7-10 dni roboczych od podpisania umowy i wpłaty zaliczki. Bardziej złożone projekty ustalamy indywidualnie z klientem.

Twoimi jedynymi kosztami jeśli chodzi o utrzymanie strony jest opłata hostingowa oraz za domenę raz w roku w zależności od cennika dostawcy. U nas to 149 zł netto / rok za hosting i 89 zł netto / rok za domenę. Wykonanie samej strony to koszt jednorazowy.

Aby znacznie skrócić czas oczekiwania na gotowy produkt, zrezygnowaliśmy z tworzenia strony od projektu graficznego który zwykle pochłania kilka dni pracy. Stronę tworzymy bezpośrednio online dzięki czemu klient od razu wie jak będzie ona wyglądała. Po przedstawieniu przez nas strony, klient ma 3 dni na wprowadzenie na nią swoich poprawek, niezależnie od ich ilości. Zwykle jednak są to delikatne zmiany kosmetyczne. Istnieje jednak możliwość zamówienia projektu graficznego dedykowanego, wtedy wyceniamy taki projekt indywidualnie.

Każda tworzona przez nas strona internetowa posiada system zarządzania treścią WordPress w najnowszej dostępnej wersji dzięki czemu będziesz mógł edytować treści na Twojej stronie. Dodatkowo większość naszych produkcji posiada dodatkowy moduł Elementor który jeszcze bardziej ułatwi jej edycję a także rozbudowę o dodatkowe segmenty.

Naszym klientom ofertujemy 12 miesięcy pomocy technicznej i gwarancji na nasze strony. Prace które obejmuje gwarancja: aktualizacje systemu strony i wtyczek, naprawę ewentualnych awarii spowodowanych przez działanie systemu, ochronę antywirusową. Klient otrzymuje także na zakończenie prostą, dedykowaną instrukcję obsługi strony.

Staramy się przesłać wycenę na stron internetową zwykle w ciągu 1-5 godzin od otrzymania zapytania.