Logo i wizytówka = papier firmowy GRATIS

Już teraz przy zamówieniu logo a dokładnie PAKIETU PODSTAWOWEGO oraz projektu wizytówki (99 zł netto) a otrzymasz projekt papieru firmowego o wartości 69 zł netto – GRATIS

Papier firmowy otrzymasz w wersji do druku, wektorowej a także zaimplementowanej do programu Word dzięki czemu nie ma konieczności druku na już gotowych arkuszach. Jest to o tyle dobre rozwiązanie jeśli nie wysyłasz dużej ilości pism.

Papier firmowy możesz wykorzystać nie tylko do różnego rodzaju pism ale również jako tło do wydruku faktur dla Twoich klientów.

Zapoznaj się z naszą ofertą na logo: https://cid.creativeid.pl/uslugi/projektowanie-logo/

TEAM CREATIVEID.PL
TEAM CREATIVEID.PL

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu identyfikacji wizualnej firm z głównym naciskiem na projektowanie logo firmy i stron internetowych. Posiadamy ponad 17-letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym, projektowaniu logo oraz stron i sklepów internetowych. Obsłużyliśmy już ponad 600 KLIENTÓW z całego świata wykonując ponad 3000 projektów, propozycji, wdrożeń i wizualizacji, stron www i sklepów internetowych. Klient zawsze ma możliwość do czynnego udziału w procesie tworzenia w tym do wprowadzania poprawek i przekazywania sugestii.

Czy możemy Tobie w czymś pomóc?

Zapraszamy do kontaktu! Napisz lub zadzwoń. Gwarntujemy szybką odpowiedź.